×

Öztürk Boya

Bugünlere Öztürk Boya olarak gelen şirketimiz, inşaat sektörünün vazgeçilmez ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplayarak, hızlı ve kaliteli çözümleri tüketiciye sunma amacıyla 1946 yılında İrfan Zeki ÖZTÜRK tarafından Ucuzluk Nalburiye Pazarı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Bulunduğu bölgede pek çok yeniliğe imza atarak, müşterilerine en kaliteli ürünleri en iyi hizmet en uygun fiyatlarla sunma ve sektöre yön verme konusunda istikrarlı adımlar atan, yaptığı tüm çalışmalarda öncü olma özelliğini elinden bırakmayan İrfan Zeki Öztürk’ün ileriye dönük hedef ve hayallerini hayata geçirmesiyle birlikte firmamız Öztürk Boya adını almıştır.

1960 yılında henüz gelişimini sürdüren bir şehir olan Düzce’nin gelecekte sanayi sektöründe alacağı önemli konumu ileri görüşlülüğü sayesinde çok önceden gören İrfan Zeki ÖZTÜRK, Düzce’ye ilk boya markasını getiren firmanın sahibi olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Bulunduğu bölgeye istihdam yaratan ve bu bilinçle hedefini daima güncelleyerek, bölgesinin gücünü ve tanınırlığını artırmaya yönelik çalışmalara ağırlık veren firmamız, genişleyen nitelikli ürün yelpazesiyle de rakiplerinden farklı bir kulvarda olduğunu göstermeye devam edecektir.

Sektörün liderlerini tek çatı altında toplayan Öztürk Boya, 2019 yılında boya sektörünün lider markası Jotun Boya’yı da distribütörlükleri arasına ekleyerek ürün ve hizmet ağını genişletmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Misyonumuz

Kalitemiz ve değerlerimizden ödün vermeden, insana ve çevreye değer algısıyla en geniş en fonksiyonel ve en ileri teknolojiye sahip çevre dostu ürünlerimizi müşterilerimize en üst kalitede sunarak sektörün liderleri arasında hak ettiği yeri almaktır.

Vizyonumuz
Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına gösterdiği özen ve kaliteli ürünleriyle sektöre yön veren bir kurum olarak sadece bulunduğu bölgenin değil, Türkiye’nin lider markalarından biri olmak
Sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmalarıyla verimliliğini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Değerlerimiz

Sektöre yön veren Öztürk Boya olarak birincil önceliğimiz takım ruhuyla hareket ederek müşteri odaklı, hızlı ve kaliteli çözümleri tek elden sunan, kaliteli iyileştirme ve geliştirmeyi ön planda tutan, sektöre daima yenilikleri kazandıran öncü bir kurum olmak temel değerlerimizdir.

  • AÇIK İLETİŞİM
  • KALİTEDEN ÖDÜN VERMEMEK
  • MÜŞTERİ ODAKLI YAKLAŞIM
  • VERİMLİLİK
  • HIZLI ve KALİTELİ ÇÖZÜMLER ÜRETMEK
  • DAİMA YENİLİKLERİ SEKTÖRE KAZANDIRAN KURUM OLMAK
  • SÜREKLİ İYİLEŞMEYİ ve GELİŞMEYİ HEDEFLEMEK
Müşteri Odaklıyız

Müşteri odaklıyız, çünkü bulunduğumuz bölgenin ihtiyaç ve beklentilerini bilerek, ihtiyaç duyulan tüm ürün yelpazesini karşılayabilecek güç, ürün ve hizmet ağı, hız ve müşteri memnuniyetini her aşamada sağlayacak güler yüze sahibiz.

Sonuç Odaklıyız

Sonuç odaklıyız, çünkü belirlediğimiz hedeflere yönelik yapılması gereken tüm çalışmaları başarıyla yürütüyor, karşılaşılan problemlerin yanı sıra karşılaşılma ihtimali olan problemlere yönelik çözümler üretiyor, çalışmalarımızı zaman kaybetmeden hayata geçirerek karlılık ve verimliliği artıracak şekilde organize oluyoruz.

Hızlı ve Kaliteli Çözümleri Tek Çatı Altında Sunuyoruz

Kaliteli ürünlerinin yanı sıra, tecrübeli, işine ve insana değer veren çalışanlarımızla ürün seçiminden teslimata kadar her aşamada hızlı ve kaliteli çözümler üreterek müşterilerimize sorunsuz bir çözüm ortağı olduğumuzu kanıtlıyoruz.

Hızlı ve Kaliteli Çözümleri Tek Çatı Altında Sunuyoruz